Únor 2009

Vtipy ze života zvířat

22. února 2009 v 11:34 | Tery :D |  Vtipy

Přijde takhle jednou jedna holka na návštěvu ke kámošce a jak tak popíjejí kafe, přijde do obýváku černá kočka a říká: "Neviděly jste tady někde dnešní noviny?"
Holka zmateně kouká, ale její kámoška ji uklidňuje: "Nenech se zmást, ona si akorát prohlíží obrázky."
Dva veterináři úspěšně dokončili operaci slona a vychvalují se: "Čoveče Franto, já bych nečekal, že se nám tam nezatoulá žádnej nástroj." "Jo Pepo, to ani já ne, ale zajímalo by mě, kde je sestřička!?"

Paní učitelka varuje děti: "Nesmíte líbat zvířata, protože takto se mohou šířit nemoci. Zná někdo nějaký příklad?" "Já," hlásí se Lukáš. "Moje tetička stále líbala papouška." "A co se stalo?" "Papoušek umřel."

Jsou ruský prezident a jeho zástupce v Pražské ZOO. "Eee to je krokodýl?" povídá prezident. "Správně," dodá zástupce. Jdou dál. "Eee toto je žirafa," povídá prezident. "Správně," řekne zástupce. Jdou dál. "A toto je gorila?" povídá prezident. Zástupce: "Ne, to je Benátské zrcadlo."
Jde žabička k zvěrolékaři s ponožkou na hlavě. Zvěrolékař se jí ptá: "Kdo ti to udělal, žabičko?" Žabička se změněným hlasem: "To je přepadení!"

Jsou dvě vši z kina a jdna říká: "Půjdem pěšky a nebo počkáme na psa?"

Stará ženská prodává na trhu koně. Přijde chlap, prohlíží si ho a říká: "Paní, ale ten váš kůň je strašně vychrtlý!" Ženská na to: "Né, on ne vychrtlý - on sportovní postavu mít!" Chlap tedy vyleze na koně a sotva popojdou pár kroků zjistí, že kůň kulhá: "Paní, vždyť ten váš kůň kulhá!" Ženská na to: "Né, on nekulhat - on zvláštní chůzi mít!" Najednou se kůň rozběhne a narazí do zdi: "Paní, vždyť ten kůň je úplně slepý!" A ženská: "Né, on ne slepý - on odvážný!"

Přijde kočka za prasetem a říká: Znám tvou budoucnost!" Prase: "Ty jsi četla můj horoskop ?" "Ne kuchařku."

Sedí mravenec u rybníka a namáčí do vody banán. Jde kolem slon a ptá se: "Co to děláš?" "Dej mi desetikorunu a já ti to povím," odpoví mravenec. Slon mu dá desetikorunu: "Tak povídej" "!Namáčím tu banán do vody!" "Ty jsi divnej!" diví se slon. Mravenec na to: "Možná divnej, ale od rána jsem si vydělal pětistovku!"


Nápadová krize (11.2.2008)

12. února 2009 v 17:36 | Tery :D |  Deníček
Čauky lidičky! Tak jak se máte? 2m2esdl.gif image by Lowinka Já celkem fajn, Photobucket - Video and Image Hostingnebýt toho že mám hroznou krizy, sick-1.gif image by Salisko nevim co přidávat? Poraďte mi někdo, prosím. http://emo-hannah.blog.cz/

Jinak dnešek byl fajn den! 2m2esdl.gif image by Lowinka Ve škole jsem byla zkoušená a z matiky angry-2.gif image by Salisko.... a za jedna! w00t! Další hodinu nám dala výsledky testů z Němčiny a...zase za jedna. Včera jsme psali jsme test na velký a malý písmena, ale bylo to celkem jednoduchý, takže by to mělo dopadnout dobře, snad! Odpadla nám informatika takže jsme měli o hodinu míň (jenom pět hodin) takže co víc si přát? Odpoledne jsem byla na tréninku a tam jsme vymýšleli sestavu s míčem.

Moc se omlouvám za to že sem nic moc nepřidávám, ale já vůbec nemám čas a chuť. angry-2.gif image by Salisko

Tady je záhlaví pro Klariseq (omlouvám se ti, ale jen jsem napsala špatné jméno, toto záhlaví je pro tebe) ↓

A dva slíbené designy ↓
-
 Více info a obrázků k designům zde. 

Design pro Mrs.telatqo

8. února 2009 v 20:43 | Tery :D
Tak jsem ti konečně uděla ten design ↓


Avatar, banner a více informací k tomuto designu najdeš zde.

Až si tento článek přečteš a okopíruješ si ten design, napiš mi komentář, že můžu tento článek smazat. Díky! :D

Nechala jsem si ohodnotit blog

8. února 2009 v 10:31 | Tery :D |  Deníček
Jinak, můžete si ho nechat ohodnotit i vy! :D tady

Colorka do VGS

7. února 2009 v 16:52 | Tery :D

Avatárky - srnečci

6. února 2009 v 22:17 | Tery :D |  Avatary

Zdroj - tady