Květen 2007

VUK keramika pohár - 20. 5. 2007

22. května 2007 v 18:53
V Neděli 20. května se náš klub zůčastnil závodu VUK keramika pohár v Plzni. Naše nejmladší závodnice onemocněla a tak jsme v nadějích nejmladších nikoho neměli. V nadějích mladších obsadila Nikča Kacbundová 5. místo a já 11. místo. V nadějích starších si Johča Švíglerová odvezla bronzovou medaili a Bára Štrajtová skončila osmá. V kadetkách si Petra Čechurová odvezla krásné páté místo.

Videa MG

13. května 2007 v 18:26
Alina Kabaeva - kůžele (Moskva 2007)
Vera Sesina - Míč (2006)
Videa jsou také tady, u každé gymnastky zvlášť: !!!KLIKNI!!! (potom stačí kliknout na jméno gymnastky)

Vic Elmen

13. května 2007 v 14:07
Vic Elmen byl již 15 let dobrým strážníkem a byl na to náležitě hrdý. Do věznice mu poslali nováčka. Vic mu vysvětlil, jak a čím zrušit alarm a daroval mu klíč právě pro zrušení funkčnosti alarmu. Nováček měl svou první hlídku a Vic u vrátnice pil kávu a četl. Byl nejen skvělý strážník, ale také vášnivý čtenář a spisovatel. Náhle ucítil vzadu na krku kovovou věc. Ze zadu na něj kdosi mířil pistolí. Ze tmy vyšel druhý muž a byl to...učedník!!! Ten hloupý nováček!!! Krutým smíchem se uchechtl a hned jak Vica jeho pomocník svázal, rozutekli se oba ukrást Vicovy spisy. Ten se nejdříve snažil silou povolit lano, kterým byl svázán, ale nakonec to vzdal. Velice se rozčílil, zbrunátněl v obličeji, zatnul zuby, a pak se nestačil divit, co se to děje. V místnosti, kde zloději kradli spisy, praskla žárovka. Mávli nad tím rukou a kradli dále. Vic však vlastní vůlí praskl další a další a další. Zloduchové už z toho měli trochu strach a tak si jen řekli: "No co, máme toho dost...můžeme už jít!". Svižným krokem mizeli z věznice, ale sotva se pohli, praskla nad nimi žárovka. Jiskry z žárovek sršely čím dál více. Za chvíli popálily zloděje tak, že oba padli do bezvědomí. Napůl hrůzou a napůl bolestí. Potom si zloděje odvedla policie a Vicovy spisy byly zase v bezpečí.

Fakt trapný

9. května 2007 v 20:56
Trapas ze školy
Jednoho dne jsem šla na oběd a byla tam příšerná fronta. Konečně jsem se dostala alespoň k tácům. Vedle mě stál jakýsi prvňák, který si naléval pití. Jenomže za mnou stál kluk, který všechny pošťuchuje. Samozřejmě strčil i do mě a já spadla na toho prvňáka a rozlila mu pití. Trapas ale ještě nekončí! Celá jídelna se mi začala smát a do toho mi učitelka řekla, že to samožřejmě musím utřít. Šla jsem za kuchařkami pro hadr, ale když jsem se vracela, tu louži jsem přehlédla a uklouzla po ní. Tohle byl můj nejhorší trapas v životě!
Párty pod stolem
S kámoškama Katkou a Petrou jsme se domluvily, že půjdeme na diskotéku. Pak u mě obě přespí a uděláme si prima večer.Bezva jsme se ohákly, namalovaly a se skvělou náladou vyrazily. Perfektně jsme si zatancovaly. Když jsme si chtěly trochu odpočinout, zjistily jsme, že všechny židle jsou už obsazeny. Vyhlédly jsme si stůl a sedly jsme si s Petrou na něj. Katka za námi na něj hupsla. Stůl se zakymácel, praskl a začal se hroutit. Katka padala, petra se jí chytla a letěla za ní. Nakonec jsem v troskách stolu skončila i já. Myslím, že jsme ten večer pobavily celou diskošku.
Bahno
Bydlíme u jednoho parku kam chodí hodně kluků. koukla jsem z okna a zrovna tam seděli na lavičce takový dva hezouni. Oblíkla jsem si minisukni a svoje nejhezčí tanga. No a nejlepší lákadlo na kluky je pes, takže jsem vzala naší pegy a šla do parku. Den předtím zrovna pršelo, takže tam byli docela velký čvachtáky. No nedalo se nic dělat, toho kluka jsem prostě chtěla ulovit. Když už jsem byla asi metr od nich, zakopla jsem o kořen a rozplácla se. Hlavu jsem zabořila do bahna a aby toho nebylo málo, kluci díky tý minisukni viděli můj zadek!!
Bazén
Stalo se to před rokem!!!! S naší celou partou (to znamená s Pavlem - mým idolem, Ivetou, Michalem, Ouříkem, Svobíkem a Petrou) jsme se rozhodli jít do Chebského bazénu. Všichni jsme byli připraveni a tak jsme se setkali před Ivety barákem. Byli jsme tam všichni. Hurá!!! Jde se do bazénu!!! Po cestě jsme si vyprávěli kam každý půjde a takové věci. Došli jsme do bazénu a zaplatili jsme si pár skříněk. Kluci šli do své šatny a my samozřejmě také! Vše proběhlo skvěle a za nedlouho jsme se všichni sešli ve vodě. Jenomže už nás to moc nebavilo a tak jsme šli do sauny. Ve vodě zůstaly jen Iveta a Pavel. A teď to přijde!!!!!! Zrovna hráli naši oblíbenou písničku! A tak se Iveta a Pavel rozhodli že Iveta skočí pro holky do sauny Pavel zase pro kluky!!! A stalo se!! Jak jsem do tý písničky zažraná uplně jsem zapoměla že jsem si sundala oba díly a vyběhla jsem úplně nahá (nahoře i dole bez) do bazénu!!!!!!! Všichni na mě koukali jak na blázna ale já si toho nevšimla!!! Až pak mi kamoška řekla: podívej se dolů, já zrudla a utíkala pryč!!! Radeji jsem se hned oblékla a zdrhala z bazénu!!! Nejhorší je to, že vše viděl i můj idol!!! Hrůza!!!! Byl to ten nejhorší trapas co jsem zažila!!!!!
Aqua polibek
Byl pátek a celá naše parta si šla zařádit na aquadrom. Sešlo se nás tam asi deset a pořádně jsme blbli. Lítali jsme z vířivky do divoké řeky, navzájem se potápěli a honili. Zrovna jsme hráli na babu a já jí měla! Jeden můj kámoš měl stejný trence jako ještě jeden cizí kluk, a já na něj chtěla skočit, topit ho a dát mu babu. ŠUP NA NĚJ! Chvilku jsem ho držela pod vodou a když se vynořil, dala jsem mu hubana na tvář a řekla: "Máš babu, brouku!" Všichni se mohly smíchy utopit. Byla jsem červená jako rajče. On se na mě podívala a řekl "Ale ta pusa byla hezká!" Od té chvíle spolu chodíme. :-)
MP3
Můj spolužák přinesl do školy MP3 přehrávač. Na vyjímečně nudné hodiny fyziky jsem si ten zázrak půjčila a začala jsem poslouchat fajnové písničky. Fyzikář při hodině rád chodí po třídě, často postává mezi lavicemi a dívá se, jak pracujeme. Tentokrát se zastavil u mě. Měli jsme si v knížce pročítat novou látku, takže jsem otevřela učebnici na určené stránce a dělala, že ji z velkým zájmem čtu. Ale ve skutečnosti mě ta hudba vtáhla natolik, že jsem si bezděky začala notovat : "Aisha, Aisha, uuuaaa...." Až smích třídy mě z toho hudebníku transu vytrhnul. Učitel se jen hodně ledovám hlasem zeptal: "Jitko, nemáš problémy z látkou?" V tu chvíli jsem se cítila jako hlupák!
Fotka
Vzala jsem si do školy minisukni, protože bylo zrovna focení. Skoro nikdy sukně nenosím, jsem spíš klučií typ, ale zrovna ten den jsem si jí chtěla vzít. Pod ní jsem si oblékla křiklavě modré kalhotky. Při focení jsem si sedla dopředu přímo před fotografa. Za týden jsme dostali fotky. Všichni koukali jenom na mě, jak mi bylo krásně vidět pod suknia skoro celé křiklavě modré kalhotky. Kluci to hned běželi ukázat celé škole. Trapas!!!
Zdroj: Top dívka, dívka, magazín šťastná 13


Vrah

9. května 2007 v 15:37
Anna se vypravila spolu se svými přáteli k Janě, která vlastnila jeden starý hrad.Její otec byl kastelán a celou pevnost jí nechal na víkend.A to se právě hodilo.Anna se velmi těšila.Ovšem když dorazili, šly na ni mrákoty a celé prostředí na ní moc dobře nepůsobilo.A tak, když se rozhořel oheň táboráku na dvoře hradu,vydala se do své komnaty.Chtělo se jí hodně spát.A jenom co Jana (která jí šla doprovodit) odešla,usnula jako dudek.Kolem půlnoci se však znenadání probudila a u její postele spatřila podivnou postavu.Nejdříve si myslela že jde o vtip jejích přátel,ale pak si všimla,že postava je průhledná.Měla děsivé nazelenalé oči a na pravé tváři zvláštní jizvu.Vyděsila se a rychle vyběhla z místnosti k ohništi,kde ještě pár přátel posedávalo.Ihned jim řekla co před chvílí viděla a hned je vedla do ložnice.Ovšem tam už nikde nikoho nebylo.Všichni se jí smáli,že se jí jenom něco zdálo a že se asi špatně vyspala.Ale Anna moc dobře věděla co viděla.Nechtěla v té komnatě nadále zůstat a tak přespala raději s Janou ve stanu na dvoře.Další den odpoledne se všichni začali rozcházet a odjížděli domů.Anna měla jet domů s rodiči,ale ti se spozdili a tak měla jet domů autobusem.Jana se nabídla že pojede s ní. Anna jí celou cestu vyprávěla o tom zjevení v jejím pokoji.Stály na zastávce úplně sami a autobus stále ne a ne jet.Najednou u kraje silnice zastavilo auto a ze vnitř zkřičel řidič,jestli nechcou dívky svézt.Samozdřejmě že se jim to velmi hodilo a tak nastoupily.Už byla Anna jednou nohou v autě,když si důkladně prohlédla tvář řidiče.Nazelenané oči a na tváři jizva.Vyděsila se a rychle zase vyskočila a rozběhla se pryč Jana za ní ač vůbec netušila proč její kamarádka tak utíká.Když se obě zastavila popsala Anna proč se tak rychle rozběhla a proč ji řidič tak vyděsil. I když se společně vyděly za týden ukázala Jana Anně výstřižek z novin,kde byla fotografie toho řidiče,kterého onehdá viděli.Údajně znásilňoval dívky po okolí a policie po něm již hodně dlouho pátrala. Teď teprve začala Jana Anně věřit,že v tom pokoji se jí zjevil opravdový duch a přišel jí varovat před něčím strašným.

Výplod fantazie???

9. května 2007 v 15:33
Jeden 18 letý student se o sobotní noci vracel domů z diskotéky. Byl trochu unavený a i nervozní. Řidičák si udělal nedávno a ještě k tomu nejistě a o to víc se polekal když viděl mezi lesy nějaký podivný předmět. Zastavil a okamžitě se šel podívat co to je protože ho hned napadlo, že se stalo něco hrozného. Když přišel blíž, zjistil, že je to jen kabát ale všechno mu přišlo podezřelé. Co když to byla léčka? Začal se bát a rychle běžel do auta. Už otevíral dveře, když ucítil že mu někdo dal chladnou ruku na rameno. V panice se vytrhl, šlápl na plyn a rychle ujel. Myslel si že to s tou rukou není pravda, že za to může jenom jeho bujná fantazie. Jenomže když byl už doma a otevřel dveře auta tak z rámu dveří odpadli krvavé konečky čtyř prstů.

Kost

9. května 2007 v 15:04
Věřte, nevěřte, ale tento příběh se skutečně stal. Nedaleko Valašských Klobouků bydlel jeden archeolog a ten se zajímal o tajemný hřbitov dinosaurů. Po dlouholetém hledání a pátrání, konečně našli jednu kost. Byla ohromná. Měřila 2 metry. Všichni byli hrozně rádi, že se konečně dostali k výsledku. Jejich radost se ještě zvětšila, když našli další kost. Ta měřila 1,90 metrů. Tu si vzal archeolog domů, aby si ji mohl sám důkladně prozkoumat. Nechal ji ve sklepě ve vitríně. Bydleli sním ještě sužebník, kuchařka, manželka a dvě děti. Všichni měli z tohoto objevu velkou radost. Přišla noc. Archeolog i jeho manželka šli spát, ale v noci je najednou probudily zvláštní zvuky. Jako by někdo chodil po schodech a pak po chodbě. Nejdříve si mysleli, že je o třeba jenom služebník nebo třeba kuchařka, ale potom se najednou ozval hrozný křik a najednou ticho. Archeolog rychle vstal a utíkal se podívat, co to bylo. Jak se zděsil když uviděl na zemi ležet služebníka. Okamžitě zavolal policii a záchranku. Ale bylo pozdě. Služebník byl mrtvý, Nikdo však nemohl přijít na příčinu smrti. Další den dělal archeolog pokusy s tou kostí. Byla ovšem nějaká poškrábanější oproti včerejšku. Ale zkoumal. Až přišel k hroznému závěru. Ta kost byla lidská. Bylo to velmi divné, Údajně to bylo pažní kost. Ale takhle velká? To se mu vůbec nezdálo. Když šli večer spát a konečně usnuli. Najednou je opět probudily ty samé zvuky co včera. Archeolog neváhal a rychle vběhl do tmy. Zvuky se začaly ozývat z předsíně. Rychle tam běžel, ale vtom uslyšel zase výkřik a ticho. V předsíni leželo tělo kuchařky. Zavolal policii i záchranku, ale opět bylo pozdě. Kuchařka byla mrtvá. A její příčinu smrti opět nikdo nezjistil. Když archeolog pracoval a zkoumal kost další den, zjistil, že v kosti jsou velmi silné rýhy. Ještě silnější než předchozí dny. Byl večer. Celá rodina šla spát ve velkém strachu. Ale přesto usnuli. Kolem půlnoci je opět vzbudily zvuky.Ty se rychle blížily a najednou utichly. Jako by se nic nestalo. Ale to už ticho přerušil dětský výkřik. Archeolog se svou ženou se zděšení utíkali do dětského pokoje. Jenom doběhli.Uviděli na zemi dítě. Mrtvé dítě. A to druhé se zděšením sedělo na posteli a třáslo se po celém těle. Na zemi ležela kost. Celá od krve. Jenom tam tak ležela. Archeolog ještě tu noc odnesl velkou kost zpět na hřbitov. Od té doby hrozné vraždy skončily. A archeolog doufá, že ten hřbitov už nikdy nikdo neobjeví.

Stopařka

9. května 2007 v 14:57
Lenka byla mladá okouzlující slečna... Byl pátek a ona, jako každý týden čekala na autobus. Měl jí jet až za dvě hodiny, a tak se rozhodla projít se po městě. Uviděla stánek s CD a hned jí padla do oka nově vydaná deska její oblíbené skupiny. Samozdřejmě ji musela mít a tak všechny svoje peníze utratila. O tom, jak špatně udělala se dozvěděla ve chvíli, kdy si potřebovala koupit lístek na autobus, jenže neměla peníze. Rozhodla se proto, že pojede stopem. Rodičům volat nechtěla, protože by jí vynadali, že tak zbytečně utratila peníze. Měla štěstí. Hned první auto zastavilo a z okýnka se na ní zubil hezký kluk. Hned nasedla, a že by potřebovala jet do Liberce. A on, že zcela náhodou jede taky do tohoto města. Cesta jim příjemně ubíhala a oni se velmi sblížili. Už se blížili k městu, když řidič odbočil na lesní cestu. Lenka se ho ptala proč tam jede a on že je to zkratka. Ona mu uvěřila, ale když najednou uprostřed lesa zastavil a poručil jí aby vystoupila, zdálo se jí to velmi zvláštní. Když byla venku shodil jí do trávy a začal jí vyslékat. No, spíše z ní servával šaty. Prý mu dluží něco za svezení a že si tu s ní teď vyrovná účty. Už tu ležela nahá. Křičela a vzpírala se, ale on byl silný. Najednou se za stromy ozvaly kroky. A vyšlo šest postav zahalených v pláštích. Křikli na mladíka ať lenku nechá být, ale on se jim vysmál a nabídnul jim že jim ji pujčí až skončí. Jenomže jedna postava natáhla ruku a z ní vyšlehl modrý plamen a ten spálil řidiči přirození. Prostě úplně zmizelo. Začal křičet bolestí a omdlel. Lenka byla velmi vyděšená a třásle se po celém těle. Zahalenci se na ní otočili a pak se rozplynuli jako dým. Lenka neváhala a rychle z lesa utekla. Už se jí nikdy nic takového nestalo a stopování a tomu lesu se vyhýbá, jak jen to jde.

Tajemná stodola

9. května 2007 v 14:47
Tento příběh se údajně odehrál na podzim v malém německém městečku krátce po skončení druhé světové války. Událost, která se tu stala, ji přisuzována krutému německému poručíkovi. Jmenoval se Hagen a jeho chování se podobalo římskému vládci Nerovi. Když se to stalo, Hagen byl už dávno po smrti.
Chlapec a dívka, říkejme jim Richard a Kateřina, se sešli na domluveném místě pod lampou na rohu hlavní třídy o deváté hodině večerní. V domnění, že společně prožijí krásný večer. Ruku v ruce kráčeli šerou hrubě dlážděnou ulicí. Vlasy jim cuchal chladivý podzimní vánek. Sem tam se ulicí mihly zlověstné stíny žebráků a bezdomovců a přes silnici přeběhla hladová polomrtvá krysa.
Když měli obytnou část města za zády, vydali se prašnou polní cestou do staré opuštěné skoro rozpadlé stodoly. Nejedou je cestou k barabizně k smrti vyděsily zapadlé žlutozelené svítící oči vyzáblé zaběhnuté černé kočky.
Když dorazili ke stodole, u vrat se houpala zrezavělá ještě hořící petrolejové lampa.
"Já se bojím, pojďme pryč!" řekla Kateřina svému společníkovi.Richard na její žádost nedbal, vzal lampu a začal otvírat vrata. Ticho podzimní noci rozřízl hlas úpějících léta nemazaných pantů. Oba strachy uskočili. Chvíli nehnutě stáli, než se odvážili vejít dovnitř. Ve stodole usedli na seno a zamilovaně si povídali. Po chvíli dívka řekla, že si potřebuje odskočit, ať na ni počká. Vyšla za stodoly. Byla pryč pár vteřin, když se ozval pronikavý nervy drásající dívčí jekot. V tom okamžiku Richardovi stuhla krev v žilách. Když se vzpamatoval z šoku, vyběhl ze stodoly jako opařený a hledal svou dívku. Třesoucím se hlasem volal její jméno, ale nikdo se neozýval. Zmateně pobíhal kolem stodoly a hledal svou milou. Za rohem narazil na krvavou stopu a ta ho zavedla k hromádce ještě horkého popela. Na ní ležely ohořelé zbytky kostry a na nich lebka, na které byl vyryt hákový kříž. Byla to lebka mladé dívky. Jak to hrůzostrašné zátiší Richard spatřil, složil se jako domeček z karet. Při tom upustil lucernu, která dokonala dílo zkázy.
Ráno zemědělci, jdoucí robotovat na svá pole, uviděli místo stodoly hromadu ohořelých sutin a nedaleko ohněm poznamenané zbytky chlapcova těla. Tělo Kateřiny ani její pozůstatky se nikdy nenašly.

Nebezpečný kůň

9. května 2007 v 14:42
Tento příběh se údajně doopravdy stal...
Do jednoho města přijel cirkus.Matka vzala svého 5letého synka na velmi populární atrakci ježdění na koni. Posadila dítě na koně a o víc se nezajímala. Když chlapeček slezl z koně opakoval pořád dokola "ten koníček kousl". Matka ho pořádně celého prohlédla, ale nikde neviděla ani kousnutí ani otisky zubů. A tak to nechala být a šli domů. Jenže další den dostal chlapeček vysoké horečky a když zavolala matka doktora, tan jí řekl velmi znepokojující zprávu. Její kluk byl otrávený. Nemohl už nic dělat a chlapec zemřel. Matka se vypravila do cirkusu a důkladně si prohlédla toho koně.Velmi se vyděsila když uviděla, že mu chybí jedno oko a místo něho je v důlku stočená zmije, která pomalu vylézala. Teď už pochopila, že jejího kluka, jí uštknula právě tato zmije.

Uprchlý vrah

9. května 2007 v 14:40
Jedna dívka měla spát sama doma. Nebála se, protože u sebe měla svého psa. Ten vždycky spával pod její postelí, a když děvče dostalo strach, vystrčilo ruku ven z postele a pes ji začal olizovat. To dívku vždycky uklidnilo. Večer si vlezla do postele a poslouchala rádio. Náhle přerušili program a hlasatel oznámil, že z nedaleké věsnice uprchl nepříčetný vrah, který požírá lidské maso. Bylo nutné zhasnout všechna světla, neboť nebezpečného šílence přitahovalo maso, krev a světlo. Dívka zhasla lampu a vystrčila ruku z postele. Cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula.
Po chvíli se ale vzbudila, protože měla dojem, že slyší, jak jde někdo po schodech. Vystrčila ruku z postele, cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula.
Za chvíli se vzbudila podruhé. Zdálo se jí, že z koupelny slyší mlaskavé kapání. Ale zase jenom vystrčila ruku z postele, cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula. Spala klidně až do rána. Když druhého dne ráno vešla do koupelny, uviděla svého psa zavěšeného nad vanou na sušáku na prádlo. Byl podřezaný a všechna krev z něho vytekla do vany. Na zrcadle bylo krví napsáno: "I lidé dovedou olizovat ruce".

Tajemný náklaďák

9. května 2007 v 14:36
Jedna paní učitelka odjížděla svým autem do školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák. Jeho řidič občas přepnul potkávací světla na dálková, takže učitelku ve zpětném zrcátku oslňoval. Děsně ji to rozčilovalo. Když nějaké auto předjela, náklaďák se držel těsně za ní. Když zpomalila, zpomalil taky. Občas ji oslnil dálkovými světly. Žena odbočila na úzkou lesní cestu, domnívala se, že tam se za ní náklaďák nedostane. Ale ten se neustále držel těsně za jejím vozem a občas zablikal dálkovými světly.
Když učitelka dojela domů, zaparkovala, vyběhla do domu a zavolala policii. Náklaďák jel stále za ní, zastavil těsně za jejím vozem a řidič zůstal v kabině. Když přijela policie, vyskočil z kabiny a řekl, ať se jdou podívat na zadní sedadlo učitelčina vozu. Tam objevili uprchlého vraha s velkým nožem. Řidič nákladního vozu zahlédl, jak vrah proklouzl do ženina vozu, když brala benzín. Pokaždé, když si vrah připravil nůž, aby ženě podřízl krk, přepnul řidič náklaďáku na dálková světla. Tímto způsobem jí zachránil život.

Pátek třináctého

9. května 2007 v 14:33
V pátek třináctého jsem byla sama doma. Na pátek 13 jsem sice nevěřila, ale byl to divný den. Začalo lít jako z konve a najednou co nevidím, viděla jsem na stěně krvavé otisky a vedly nahoru do mého pokoje. Šla jsem se tam podívat a nic tam nebylo. Byla jsem vyděšená, ale vsoukala jsem si do hlavy že je to jen výmysl mé fantazie. Šla jsem se tedy najíst. A tu najednou, co neslyším. Slyšela jsem v mém pokoji hlasité zvuky. Znovu jsem se tam šla podívat a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Byla tam moje sousedka, která byla pocákana krví a křičela: POMOZ MI DĚVČE! Omdlela jsem a probudila se až ráno. Od rodičů jsem se dozvěděla, že včera večer zemřela podivnou smrtí ta sousedka od naproti. Od tohoto dne se bojím zůstávat sama doma.

Posezení u hrobu

9. května 2007 v 14:25
Patricie, Michael a s nimi i Lily jeli v noci z jedné pařby domů . Michael zpomalil auto u hřbitova a postrašil Lily děsivým příběhem o zde pohřbeném vrahovi. Jelikož byla Lily realistka, vsadila se s Michaelem o peníze, že bude sedět dvě hodiny sama na hrobě toho vraha a aby poznali že tam byla, musí zapíchnout do hrobu kudlu. Hned jak Lily odešla z auta, začali se Patricie s Michaelem líbat a nevnímali Lilyiny telefony. Seděla tam už skoro dvě hodiny a náhle uslyšela hlas. Říkal jí, že se nedožije rána a podobné řeči. Lily si myslela že je to Michael, ale ten jí zvedl telefon v autě. Už byla vyděšená, proto se chtěla vrátit do auta. Chtěla vstát, ale něco ji drželo . Nechtělo ji to pustit . Lily byla tak zděšená, že na místě zemřela. Ráno policie zjistila, že si kudlu zapíchla do kabátu a nemohla odejít.

Ty nejhorší trapasy

8. května 2007 v 18:07
Tyhle trapasy ani žádný jiný se nestali mě, ale opsala jsem je z Dívky, Top dívky a pod. Některé jsou ze stránky: http://www.trapasy.ic.cz/.
Prasklá guma
V létě jsme se s partou domluvili, že pojedeme na koupaliště. Táta se nabídnul, že nás tam odveze, takže jsme naskákali do auta jen v plavkách a jelo se. Na koupaliště jsme přijeli v deset ráno a táta nás měl vyzvednout až ve čtyři odpoledne. Bylo skvělé mít před sebou šest hodin koupání, blbnutí a dovádění. Ale už při prvním sklouznutí na tobogánu mě nadšení přešlo. Nahoře na skluzavce jsem se totiž zachytila za gumičku od plavek, a když jsem se odrazila, guma se našponovala a praskla. Všichni se mím neštěstím skvěle bavili, ale já pak seděla až do čtyř odpoledne ve stínu a držela si plavky. Na tohle koupaliště mě už nikdo nedostane, protože chci na den kdy mi všichni říkali "Prasklá guma" co nejdříve zapomenout.
Zakousnutý žralok
Jednou ráno jsem přišla do školy a jako vždy jsem se šla přezot do pantoflí, které ale byly už delší dobu rozlepené. Měla jsem radost, že jsem vyšla schody a ani jednou jsem přitom nezakopla. Jenže když jsem vcházela do třídy, uviděla jsem svého idola a zaláskovaně jsem se při chůzi na něj dívala. Moje příšerné pantofle se ale pomstychtivě zakously do prahu u dveří a já do třídy vlétla pohlavě. Navíc jsem svému idolovi skončila přímo u nohou. Celá třída se smíchy přímo válela po zemi
Běh přes chodbu
Tohle se stalo kdysi před Vánocemi. Matikářka nám rozdala desetiminutovky a já okamžitě koukla do sešitu mojí kamarádce (Která je nejchytřejší ze třídy). Měla o stupeň horší známku než já. Samožřejmě sem jí tu zpávu chtěla hned říct, ale protože nebyla ve třídě, musela jsem běžet nachodbu. Stála až na konci chodby, tak jsem se rozběhla. Přesně před třídou vyšího ročníku jsem zakopla a sklouzla po zemi tak pět metrů. Zastavila jsem se až u nohou asi sedmy starších kluků. Chvilku bylo ticho, ale pak se mi začala smát celá chodba. Rychle jsem se zvedla a dál jsem běžela celá rudá. Byl to můj nejhorší trapas.
Záchodománie
O přestávce se mi začalo chtít strašně na záchod. Klučičí a holčičí jsou hned vedle, a i když tam chodím každý den, spletla jsem se a vletěla do té špatné místnosti. Kluci si toho všimli a udělali před dveřmi ven frontu, kterou jsem musel acestou zpět projít. Bavili se všichni, včetně učitele.
"A mám tě!"
S kámoškou jsme dostaly strašnou chuť na hranolky. Když si člověk chvilku počká, udělají mu je v naší pekárně na počkání. Seděly jsme a házely si dvackou, která po chvíli skončila na zemi. musela jsem na kolena hledat, abych měla čím zaplatit. S výkřikem "Mám tě" jsem skočila po dvacce a zároveň na nohu pána, ze kterého se nakonec vyklubal ředitel školy. Málem jsem tam omdlela.
Drncáky
Ten den bylo krásný letní odpoledne. Byla jsem s kámošema venku. Každou chvilku co jsme se flákali na sídlišti jsme někoho novýho potkali a skámošili se. Přišlo sedm hodin večer. Je sice světlo až do deseti páč je léto, ale kámoši prostě museli bejt v sedm doma. Jen moje kamoska se mnou zůstala. Šly jsme si sednout před náš panelák na lavičku a zrovna tam přišli i kluci ze hřiště si taky sednout. Tak jsme kecali. (teda ja je moc nemusim ) ale ok. S kámoškou nás to začalo nudit, tak jsme sli na houpacky. Já strašně ráda dělám drncáky. Ale ne o zem, ale ve vzduchu. Byla jsem v tý době známá jako Mistryňe sídliště v Drncákách, a potom co si jeden kluk rozbil hubu, jak jsem mu udělala drncáka tak se mě každej na houpačce bál. Ale kámoška to uměla taky, tak sme si zahrali. Jak tak na nás kluci koukali (bylo jim 15 nam jen 13) tak si řekli že ty drncáky zkusej taky. Kámoška ale zdrhla na lavičku že nejde s nima na houpačku, ale já jako "frajerka" tam zůstala. Sedla jsem si s tim jednim klukem (Jirkou) na houpačku a začlo to. Začala jsem si věřit a začala sem dělat veliký drncaky. Potom mi nečekaně ON udělal drncák takovej, že jsem přelítla tu houpačku a skončila hlavou na zemi a nohana nekde na houpačce. S rozbitým loktem a docela dobře krvácejícím kolenema. Všichni s toho měli děsnou prču, já se jim nedivim. Pak jsem nenápadně odešla, umyla si ty rány a vratila se zpět tak jsme dál kecali ale houpačky jsme se ani nedotkly. No a teď? Teď se houpu dál a už mám oslovení "krvavá mistryně sídliště v drncácich".
Vata
Jednoho super dne...(to jsem si myslela ještě ráno). Měla jsem s kámoškou domluvené super odpoledne.Že si užijeme na koupáku spousta legrace. Věděla jsem že tam bude spousta fantastických kluků, proto jsem si den před tím koupila super sexy plavky. Byly na zavazování a košíčky mi byly trochu velké, tak jsem do nich nenápadně nacpala vatu. Byla jsem opravdu hezká. Kámoška si mě jen tak závistivě prohlížela. Jak jsme dorazily na místo, hned jsem kroutila zadkem a připadala jsem si hrozně důležitá a myslela jsem si že na mě všichni čumí. Jenže to byla pravda. Kámoška se začala smát a já ji řekla:,,Proč se směješ?" a ona:,,Koukni se jak vypadáš." a já:,,Skvěle viď? Taky ti připadám tak sexy?" pronesla jsem trochu sebevědomě. (trochu víc:-D) Jak jsem to dořekla tak se za mnou ozval děsnej smích. Já pořád nevěděla co se děje až mě jeden pán upozornil:,,Z horního vršku plavek ti vyčuhuje velký kus vaty." já jsem si to hned uvědomila a byla děsně nasraná na kámošku proč mi to hned neřekla.Ale zároveň to byl děsnej trapas. Kluci mi říkali LADY VATE ,Umělá prsatka a další.......
Skype
Jednou jsem si s kámoškou psala z Davidem z Plzně, on pak navrhl ať jdeme na skype, že nám zavolá. Zaply jsme kameru a kecali. Asi po dvou hodinách kamarádka musela odejít a já jí řekla ať vypne skype .Jenže ona asi nevěděla jak to vypnout, tak to nechala tak. Já nic netušící jsem si šla vyměnit vložku. Pak jsem uslyšela strašný smích!!! Já myslela že se hanbou propadnu!!!!!!
Mimo provoz
Tento den měl být jako každý jiný, ale bohužel nebyl. Hned ráno jsem zaspala a cestou do školy jsem šlápla do asi metrové kaluže plné bláta, ale stalo se ještě něco horšího. O přestávce jsme šli z holkama ze třídy na WC. Holky si zabraly všechny kabinky a zbyla jen jediná, na které bylo napsáno: MIMO PROVOZ. Protože už jsem to nemohla vydržet, vršla jsem tam. Když jsem chtěla vylézt, zjistila jsem, že se zasekli dveře a vůbec nešli otevřít. Holky naštěstí zavolaly kluky a ti mě dostaly ven. Když jsem se vracela, abych za sebou spláchla, čekal na mě další šok. Jelikož byl záchod opravdu rozbitý, voda se místo spláchnutí rozstříkla na stěny a velká část i na mě. Všichni se mohli smýchy potrhat, ale mě bylo spíš do breku.
Kdyby prase mělo křídla
Tenhle trapas se mi stal minulý rok, když šla celá naše třída na představení "Kdyby prase mělo křídla". Čekali jsme na šatnu a já v domění že jsem to řekla kamarádce: "Ty brďo, co si ta úča myslí, jít v pětce na takový trapný vystoupení?"! Myslíš, že má všech pět po hromadě?" Psala jsem při tom esemesku a ani při tom ke kamarádce nevzhlédla. Do toho jsem ucítila zřetelný zápach učitelčiny voňavky. Korunu jsem všemu nasadila větou "Ty sis koupila ten smrad, co nosí úča?" Teprve teď jsem zvedla oči od esemesky a uviděla . . . . učitelku. Kamarádka zatím klidně odevzdávala bundy v šatně. Učitelka se na mě příšernš zašklebila, šíleně mi vynadala a zavolala si rodiče do školy. Nakonec si na mě úča zasedla.

Ručník
Tenhle trapas se mi stal ve Škole v Přírodě. Bylo to večer když jsme se měli jít sprchovat. Začalo to tím že do sprchy byla hrozná fronta. Všichni jsme byly úplně slečení a měli jsme na sobě zavázaný ručníky. Kolem mě proběhla kámoška a vtom se mi rozvázal uzel na ručníku. Chvíli jsem koukala co se stalo a pak se začali všichni hrozně smát. Rychle jsem vzala ručník a utíkala do pokoje. Až do konce školy v přírodě se mi všichni smály. Tak tohle byl zatím nejhorší trapas mého života.

Jak vyrobit dolzku

6. května 2007 v 18:17 Dolzky
Tady jsou programy kde si jí můžete vyrobit.


BlueBoard

2. května 2007 v 19:49
Tady je návštěvní kniha a anketa co jsme vyrobila v blueboardu.

MČR a Mezinárodní závod v ESG - 29.4.2007

1. května 2007 v 21:05
Z našeho klubu se tentokrát zúčastnilo jen jedno družsto, protože seniorky měly závod už 27.4. Závod se nám vyvedl. Bohužel bylo jen jedno provedení, ale v tom jsme nic moc nepokazily. Odvezly jsme si sadu dalších stříbrných medailí! (Společně s Mantilou) Tady jsou výsledky naší kategorie:
MČR
1. SK MG Slovan Plzeň *** Body: 14,05
2 - 3. TJ Sokol Plzeň IV - My *** Body: 12,35
2 - 3. SK MG Mantila Brno *** Body: 12, 35
.............................................................................
4. TJ Meteor České Budějovice *** Body: 10,8
5. SK PROVO Brno *** Body: 10, 6
Mezinárodní závod
1. BUL - Akademik
2. RUS - Sonet
3 - 4. FIN - La Strada
3 - 4. FIN - Mimodes
...........................................
5 - 6. FIN Vegat
5 - 6. FIN Omegat
7. EST Rainbow
8. EST Sunshine
9. CZE SK MG Slovan - Nelly
10. CAN Calev
11. CZE TJ Sokol Plzeň IV - My
12. CZE Mantila Brno
13. CZE TJ Meteor České Budějovice
14. CZE SK Provo Brno
***********************
Fotogalerie:
Konkurence: