vtipy 4

31. ledna 2007 v 19:53 |  Vtipy
Lupič vykrádá dům. Vtom se ozve: "Bohouš Tě vidí!" Lupič krade dál když se to opakuje znova: "Bohouš tě vidí!" Lupič rozsvítí a nad ním papoušek: "Bohouč tě vidí!" "..se Tě leknu, Bohouši!" na to lupič. "Bohouš nejsem já, to je rotvajler, za tebou!"
Cikánka jde s děckem na ples a potká svou přítelkyni, která se jí ptá: "Kam jdeš s tím dítětem?" "Na ples," odpoví cikánka. Kamarádka se diví: "A není to divný jít s děckem na ples?" "Ne není, chci ho dát do tomboly."
Ptá se dítě maminky: "Maminko jak jsem přišel na svět?" "No přece tě přinesl čáp." "A tatínek?" "No, taky ho přinesl čáp." "A babička?" "Babičku taky." Jde do pokoje a píše si do deníku: "V naší rodině se nikdo 70 roků nemiloval!"
Novinář, matematik a fyzik jedou spolu vlakem Arizonou. Novinář: "Jak tak koukám v Arizoně jsou jen černé krávy." "To není přesné," říká fyzik: "Měl jste říci, pane kolego, že všechny krávy, které jsme viděli jsou černé." "Ani to není přesné," polemizuje matematik:"Správně musíte říct: Všechny krávy které jsme viděli, jsou alespoň z jedné strany černé."
"Narazil jsem autem do stromu," přiznává se řidič auta v servisu. Automechanik přejde okolo auta a ptá se: "Kolikrát?"
Jdou dvě tatranky po silnici a tu první přejede auto. Ta druhá ji pobízí: "Pojď a nedrob!"
"Sportuješ?" "Samozřejmě, denně cvičím jógu." "Vážně? A jak cvičíš?" "Lehnu si na gauč a soustředím se na jeden bod." "A na jaký?" " Na televizní obrazovku."
Povídá lékař pacientovi: "Kolik hodin deně spíte?" "Tak dvě nebo tři, pane doktore." "Ale to je málo!" "Mně to stačí. V noci spím dalších deset hodin."
Na lví kleci visí velká cedule s nápisem: "Ředitel zoo prosí - NEKRMTE LVA!" Dodruhého dne se pod ní objeví menší cedulka: "Lev prosí - NEVŠÍMEJTE SI VELKÉ CEDULE!"
Hoří dům. Hasič vynáší oknem starou paní. Když s ní chce skočit do plachty, povídá jí: "Stiskněte pevně zuby." "Nemůžu! nechala jsem je na stole"
Přijde koktavý pán v noci do lékárny. Otevře mu ospalý prodavač a ptá se, co chce. Pán chce říct hiperol ale řekne jen hip...hip....Prodavač ho přeruší: "Hurá!" A zavře okno.
Letí netopýr po lese a narazí do stromu: "Sakra já se stím walkmanem snad jednou přerazím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.