vtipy 3

31. ledna 2007 v 19:35 |  Vtipy
Dva blázni hrají "Člověče nezlob se!" a najednou jeden povídá: "Šach mat!" Druhý na to, co blázníš, copak hrajeme basket?"
Přijde paní k doktorovi: "Pane doktore, na určitých místech neustále tloustnu, co mám dělat?" "Tak na ta místa nechoďte."
Vyloví cikán zlatou rybku a rybka říká: "Když mě pustíš splním ti 3x přání." Cikán rybku pustí a rybka se ptá: "První přání?" Cikán: "Chci být bílej." Rybka: "Druhé přání?" Cikán: "Abych byl v balíku." "A třetí přání je?" Cikán: "Aby mě ženský braly." A je z něj vložka.
Matka s malým dítětem se usazuje v letadle, sundá dítěti čepičku. Vedle sedící pán se podívá na dítě a pronese: "To je nejošklivější dítě jaké jsem kdy viděl. Vždyť vypadá jak opice!" Matka se rozpláče. Vidí to letuška, přispěchá k ní a snaží se jí pomoci: "Co pro Vás mohu udělat? Čaj, kávu, mléko nebo banán pro opičku?"
Víte kdo jsou nejmenší lidé na světě? Čeští silničáři, jak napadne centimetr sněhu, už je není vidět.
Blondýnka dělá test, který sestává z otázek a odpovědí ANO/NE. Dívá se na papír, pět minut, deset minut. Potom v záchvatu inspirace vyndá z peněženky minci a stylem panna-ano orel-ne, začne vyplňovat odpovědi.Za půl hodiny má test hotový. Zbytek třídy se ještě nad testy potí. Je posledních pět minut před koncem testu, když vtom začne zoufale vyhazovat minci a něco si mrmlat. Dohlížející k ní znepokojeně dojde a ptá se, co se stalo. Blondýna na to: "Kontroluju si odpovědi .. a skoro všechno špatně!"
Sedí blázen u rybníka a strašně nadává. "Proč nadáváš?" ptají se ho. "Protože si ze mě dělá voda legraci." "Jak by si z tebe mohla dělat voda legraci?" "Už asi po tisící jsem tam hodil hranatou cihlu a pořád se dělají kola."
Když je pět opic na stromě a jedna sleze, kolik jich tam zůstane? Žádná, protože se po sobě opičí.
Malý dinosaurus se ptá své maminky: "Kam se dostanu, až umřu? Do nebe?" "Ne, synáčku. Do muzea.
Vyleze myš z díry, když v tom slyší mňoukání. Okamžitě se schová a čeká, co se bude dít. Za chvíli slyší štěkot a říká si: "Pes dává kočce na frak, to se musím podívat." Vystrčí hlavu, a v tom ji kočka chytne. "Vidíš, jak je dobré umět cizí jazyky?"
"Jendo, dneska mi volala paní učitelka a moc si stěžovala na tvé chování ve škole." "Tati, to není pravda! Dneska jsem ve škole vůbec nebyl."
"Paní,nevadí vám, že máte v košíku i jedovaté houby?" "Kdepak, vždyť já je zítra prodám na trhu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.