vtipy

31. ledna 2007 v 16:37 |  Vtipy
"Jak dlouho jsi vařil ty vajíčka,Davídku?" "Devět minut mami." "Ale vždyť jsem ti říkala,že je máš vařit jen tři minuty!" "To jo, jenomže já jsem dal vařit tři vejce."
Čtyřletý Honzík dotčeně vytýká rodičům:" Jestli se okamžitě nepřestanete hádat, odejdu z domu!" "A kam půjdeš?" "zpátky k čápovi!"
"Proč přicházíš tak pozdě do vyučování?"zlobí se pan učitel na Péťu. "Prosím, mně se zdálo o fotbalovém zápase." "No dobře, a to jsi nemohl včas vstát?" "Nemohl,bylo to nerozhodně a prodlužovalo se!"
Holič se ptá zákazníka: "Nechtěl byste ježka?" "Dejte pokoj,čím bych ho krmil?!"
Potkají se dvě dámy. Jedna z nich má s seboumalinkého pejska. "Ten je krásný,"obdivuje ho druhá dáma. "A co stojí?" " Já nevím proč si ňouma nesedne..."
"Pepíčku, jestli nesníš ten obalovaný květák tak zavolám polednici!" vyhrožuje maminka. Ale Pepíček se radostně ptá: "A ona ho sní?"
Přijde zlá královna ke kouzelnému zrcadlu. A ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo pověs mi kdo je na světě nejkrásnější?" A zrcadlo odpoví: "Uhni nevidim!"
Přijde černoch do obchodu s papouškem na rameni a paní prodavačka říká: "Ten je ale hezkej, odkud ho máte?" A papoušek odpoví: "Z Afriky, tam je jich plno!"
V baru náhle zhasne světlo. Jeden opilec se přitočí k sousedovi a povídá: "Já ti povím jeden vtip o blondýnkách, chceš?"
Ze tmy se ozve: "Tak hele, já jsem blondýna a dělám karate. Vedle mne sedí další blondýna a ta dělá judo a za tebou stojí další blondýna a ta boxuje. Máš ještě chuť říkat vtipy o blondýnách?"
Opilec chvíli mlčí a pak zahuhlá: " Už ne, nerad bych ho třikrát vysvětloval."
Víte proč blondýnky hážou na přechod ovoce???
Aby nakrmily zebru.
Manželka se ptá svého muže: "Miláčku, pamatuješ si ještě náš svatební den?"
"Jo!" odpovídá manžel, "Prohráli jsme v hokeji 3:0 a já to neviděl."
Jede chlap po ulici na kole a chodec na něj volá:
"Hej, pane, drnčí vám blatník."
"Cože?"
"Drnčí vám blatník!"
"Cože?"
"Drnčí vám blatník!!!!"
"Cože? Ja neslyším, drnčí mi blatník!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.